Obec Hlince

Mobil

Vážení spoluobčané,

obec Hlince pro Vás zprovoznila provoz SMS brány, tj. systému, který slouží

k informování občanů o aktuálním dění v obci formou krátkých textových zpráv (SMS).

Touto službou Vám obec Hlince nabízí jednoduchý a pohodlný způsob získávání důležitých informací o dění v naší obci, například o konání zasedání zastupitelstva obce, o kulturních a společenských akcích, termínech mimořádných svozů odpadu, o plánovaném přerušení dodávek elektřiny, očkování psů a dalších užitečných informací, spojených se životem v obci Hlince. K tomu však potřebujeme Váš souhlas a Vaše telefonní číslo.

Chcete dostávat včasné informace?

Zajistěte si tyto informace zasláním jedné registrační SMS, která je zpoplatněna dle tarifu Vašeho operátora za odeslání SMS zprávy (jedná se o běžné mobilní číslo a nejedná se prémiovou sms).

Po registraci Vašeho telefonního čísla do zasílací databáze Vám budou přicházet informativní SMS zprávy, které nejsou nijak zpoplatněné, náklady s rozesíláním SMS zpráv hradí obec Hlince. Ze systému jsou vyloučena komerční sdělení, nebudete tak zahlceni žádnou nežádoucí reklamou a inzercí.

Odpovědět zpět na doručenou informativní SMS zprávu je možné SMS zprávou pouze okamžitou odpovědí v den doručení informativní SMS zprávy, pozdější odpovědi již systém nedoručuje. Vámi zaslaná SMS zpráva je v tomto případě zpoplatněna dle tarifu Vašeho operátora za odeslání SMS zprávy.

Jak se zaregistrovat?

Stačí odeslat jednu textovou SMS zprávu z vašeho mobilního telefonu, na který chcete zprávy zasílat a registrace je hotová. Vaše číslo bude poté automaticky zařazeno do zasílací databáze, o přidání do seznamu příjemců Vám bude zaslána potvrzující SMS zpráva.

Registrace zasláním SMS zprávy na telefonní číslo 722 244 244 ve tvaru:

SMSMNGR (mezera) PRIDAT9387 (mezera) JMENO (mezera) PRIJMENI (mezera) ADRESA

Při uvádění adresy s číslem popisným je potřeba za názvem obce, města nebo ulice uvést číslo popisné (psáno bez mezery) - např.: SMSMNGR PRIDAT9387 JAN NOVAK DOLANY OKRUZNI100

Při uvádění adresy s číslem evidenčním (chaty, chalupy) je potřeba za názvem obce, města nebo ulice uvést číslo evidenční a mezi názvem obce, města nebo ulice a číslem evidenčním (psáno bez mezery) vložit slovo EVID (také psáno bez mezery) - např.: SMSMNGR PRIDAT9387 JAN NOVAK DOLANY OKRUZNIEVID100

Poznámka: Velikost písmen nehraje roli, důležité je dodržení mezer mezi slovy, nepoužívejte diakritiku.

Jak se odregistrovat?

Stačí odeslat jednu textovou SMS zprávu z vašeho mobilního telefonu, na jehož čísle chcete zrušit odběr zpráv a odregistrování je hotové. Vaše číslo bude poté automaticky vyřazeno ze zasílací databáze, o odebrání ze seznamu příjemců Vám bude zaslána potvrzující SMS zpráva.

Odregistrování zasláním SMS zprávy na telefonní číslo 722 266 266 ve tvaru:

SMSMNGR (mezera) ODEBRAT9387 (mezera)(mezera) DATABAZE

Příklad odhlašovací SMS zprávy: SMSMNGR ODEBRAT9387 Z DATABAZE DEKUJI JAN NOVAK

Pokud Vám již SMS zprávy od obce Hlince pomocí této služby přicházejí, registrovat se již nemusíte, byli jste registrováni automaticky.

Příklad odeslané SMS zprávy:

4. verejne zasedani zastupitelstva obce Hlince se kona v utery 10. zari 2019 od 19.00 hodin. Program a dalsi informace naleznete na www.hlince.cz.

Od: 5030, 60030, apod.

05/06/2019

Další informace:

Pro občany, kteří nemají nebo nevyužívají mobilní telefon, umožníme doručení textu v rozesílaných SMS zprávách také na emailovou adresu. Pro registraci Vaší e-mailové adresy prosím zašlete e-mail s žádostí o registraci podle postupu uvedeného na http://www.hlince.cz v sekci HROMADNÉ ROZESÍLÁNÍ E-MAILOVÝCH ZPRÁV.

Pravidla nakládání s osobními údaji a souhlas se zpracováním osobních údajů:

Můžete si být naprosto jisti, že s Vašimi osobními údaji nakládáme s řádnou péčí a v souladu s platnými právními předpisy vztahujícími se k nakládání a zpracování osobních údajů. Vaše osobní údaje chráníme v maximální možné míře, která odpovídá technické úrovni dostupných prostředků pro ochranu osobních dat. Některé kontakty jsme od Vás již získali v minulosti s tím, že je smíme používat za účelem poskytování informací. Svůj souhlas samozřejmě můžete kdykoliv v budoucnu zrušit (odvolat) nebo změnit, veškeré informace a možné postupy, které v oblasti nakládání s Vašimi osobními údaji potřebujete, získáte na obecni-urad/ochrana-osobnich-udaju-gdpr/.

Službu hromadného rozesílání SMS zpráv provozuje společnost Interactive Marketing, s.r.o., (provozovatel SmsManager.cz), která je řádně registrovaná u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

S veškerými dotazy ohledně služby hromadného rozesílání SMS zpráv se obracejte na obecní úřad Hlince. Další informace získáte rovněž na webových stránkách http://www.hlince.czhttps://smsmanager.cz/.

Kontaktní informace:

Obec Hlince                           Interactive Marketing s.r.o.

Hlince 44                                 V olšinách 2300/75

331 41 Kralovice                     110 00 Praha 10